Ευρωπαϊκή ετικέτα ποιότητας eTwinning

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 30 Οκτωβρίου 2019
Το 8ο Δημοτικό σχολείο Νέας Φιλαδέλφειας έλαβε σήμερα την πρώτη του Ευρωπαϊκή ετικέτα ποιότητας eTwinning (European Quality Label) μετά την Εθνική ετικέτα ποιότητας:

"Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinning "Electronic Waste Around Us". Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.
Σαν αποτέλεσμα, θα λάβετε ένα πιστοποιητικό το οποίο μπορείτε να επισυνάψετε στην ιστοσελίδα σας και να το εκθέσετε σε μία περίοπτη θέση στο σχολείο σας. Επίσης, το έργο σας θα εμφανιστεί σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.net (https://www.etwinning.net/schools-awarded-the-european).
Για μία ακόμη φορά, συγχαρητήρια για αυτό το μοναδικό επίτευγμα και ελπίζω να συναντηθούμε σε κάποια από τις εκδηλώσεις eTwinning κατά τη διάρκεια του έτους.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μου,
eTwinning Team"

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές του Ε2 (2018-19), στην καθηγήτρια Πληροφορικής κα Σκιαδά Σταυρούλα και στον διευθυντή του σχολείου μας για την συνεχή βοήθεια και υποστήριξή του! Συνεχίζουμε και φέτος με 3 νέα έργα eTwinning...