ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Με μεγάλη χαρά θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε σε μια ειδική εκδήλωση που διοργανώνουμε στο σχολείο μας με τη συνεργασία της ψυχολόγου, κας Παπαδάκη Στεφανίας, την Τετάρτη 3 Απριλιου 2024 στις 18.00.
Στόχος αυτής της εκδήλωσης είναι να δημιουργήσουμε έναν ανοικτό χώρο συζήτησης και ανταλλαγής απόψεων σχετικά με θέματα που αφορούν την ψυχολογική ευημερία των παιδιών μας. Η ψυχολόγος θα μοιραστεί χρήσιμες πληροφορίες και συμβουλές για τον τρόπο που μπορούμε να στηρίξουμε και να βοηθήσουμε τα παιδιά μας να αντιμετωπίσουν τις διάφορες προκλήσεις που μπορεί να αντιμετωπίσουν στην καθημερινότητά τους.
Ανυπομονούμε να σας δούμε εκεί και να μοιραστούμε αυτήν την εμπειρία μαζί σας.

Η διευθύντρια

Αποστολοπούλου Σοφία.