Ψηφίστε μας στα Bravo Schools 2022

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 19 Μαΐου 2022

bravo voting

Το σχολείο μας συμμετέχει και φέτος στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Bravo Schools 2022 με 3 δράσεις στις κατηγορίες: Μαθητική Δημιουργία, Εφαρμοσμένα καινοτόμα προγράμματα και Δράσεις συνεργασίας με την τοπική και ευρύτερη κοινωνία.

Σας καλούμε να στηρίξετε και να αναδείξετε τις δράσεις αυτές μέσα από τη διαδικασία της ψηφοφορίας, δεδομένου ότι το 40% της αξιολόγησης της δράσης προέρχεται από την ψηφοφορία του ανοιχτού κοινού.

Μπορείτε να ψηφίσετε και τις 3 δράσεις πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Ψηφίζω τις δράσεις: "Οι ερευνητές των μικροπλαστικών", "Press Delete to CyberBullying" και "9 σχολεία εκπέμπουν SOS!".

Διάρκεια ψηφοφορίας: 16 έως 31 Μαΐου 2022