To blog της περιβαλλοντικής μας ομάδας

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 23 Μαρτίου 2022

Το νέο blog της περιβαλλοντικής ομάδας του σχολείου μας είναι γεγονός! "The 8th activists": 'Ενα blog μοντέρνο, ενημερωμένο και πολύ "πράσινο". Εδώ θα βρείτε όλες τις περιβαλλοντικές μας δράσεις από το 2020 μέχρι και σήμερα, τις επιμορφώσεις των μελών μας, τις συμμετοχές μας σε περιβαλλοντικά δίκτυα, τις διακρίσεις και τα βραβεία μας! Επισκεφτείτε το και ...ταξιδέψτε μαζί μας σε έναν καλύτερο και βιώσιμο πλανήτη!

Μπορείτε να έχετε πρόσβαση στο blog και από το αντίστοιχο εικονίδιο στο αριστερό μενού της ιστοσελίδας μας.

8th activists