Βράβευση του σχολείου μας στον 17ο Εθνικό Διαγωνισμό eTwinning!

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2024

Στην τελετή βράβευσης του 17ου Διαγωνισμού #eTwinning απονεμήθηκε από το Γ.Γ. του Υπουργείο Παιδείας, κ. Γ. Κατσαρό, το ειδικό βραβείο #STEM στο έργο “Let's explore the World of Technology!” στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Φιλαδέλφειας.
Τη βράβευση χαιρέτησε ο κ. Σ. Δουκάκης, πρόεδρος του ΙΕΠ, ο καθηγητής κ. Δ. Σερπάνος, προέδρος του ΙΤΥΕ Διόφαντος, και ο καθηγητής Μ. Παρασκευάς, αντιπρόεδρος του ΙΤΥΕ Διόφαντος και επικεφαλής του Εθνικού Οργανισμού Υποστήριξης eTwinning.
Το έργο υλοποιήθηκε τη σχολική χρονιά 2021 – 2022 με υπεύθυνη την εκπαιδευτικό, κα Σκιαδά Σταυρούλα.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα eTwinning του σχολείου μας!!

17th eTwinning award