Ευρωπαϊκή διάκριση!!!

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2020
Άλλες δυο Ευρωπαϊκές διακρίσεις για το σχολείο και την εκπαιδευτικό κα Σταυρούλα Σκιαδά και τις συνεργάτιδές της Γιαννοπούλου Διονυσία και Χαραμούσου Αικατερίνη, στην οποία η ομάδα eTwinning Team έστειλε τα συγχαρήτηριά της και τις ενημέρωσε πως:
ο σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στα έργα σας  eTwinning "ME THE A.I #2.0"  και  eTwinning "STEM ON BOARD". Αυτό σημαίνει πως οι εργασίες σας, οι εργασίες των μαθητών και του σχολείου σας έχουν αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.
Σαν αποτέλεσμα, θα λάβετε δύο πιστοποιητικά τα οποία μπορείτε να επισυνάψετε στην ιστοσελίδα σας και να τα εκθέσετε σε μία περίοπτη θέση στο σχολείο σας. Επίσης, τα έργα σας θα εμφανιστούν σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.netΓια μία ακόμη φορά, συγχαρητήρια για αυτό το μοναδικό επίτευγμα και ελπίζω να συναντηθούμε σε κάποια από τις εκδηλώσεις eTwinning κατά τη διάρκεια του έτους.
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μου eTwinning Team."
Πολλά συγχαρητήρια από τη Δ/νση του σχολείου στους μαθητές και στην καταπληκτική ομάδα!

stavroula

EQLKaterinaDionysia