Αναστολή λειτουργίας Α2 και Β1

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2020

logo neoΑγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε για την αναστολή λειτουργίας των τμημάτων Α2 & Β1 του 8ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Φιλαδέλφειας (κωδ. Σχολείου 9051360) από σήμερα Παρασκευή 16-10-2020 έως και Κυριακή 25-10-2020 λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος Covid – 19 σε εκπαιδευτικό των τμημάτων. Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές των τμημάτων θα πρέπει το χρονικό αυτό διάστημα να είναι σε κατ΄οικον περιορισμό με αποχή από κάθε δραστηριότητα. Η μη τήρηση των κανόνων όπως ενημερώθηκα επιφέρει βαριά πρόστιμα στους κηδεμόνες.  Στα τμήματα αυτά έχει ήδη προγραμματιστεί απολύμανση από συνεργείο του Δήμου για το Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 στις 08:30 πμ. Την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου τα τμήματα του Ολοημέρου δε θα  κάνουν μαθήματα σ΄αυτά τα τμήματα.  Όσοι θέλουν βεβαιώσεις παρακαλώ να στείλουν το αίτημά τους στο email του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Ευχή μου όλα να κυλήσουν ομαλά και να γυρίσουμε στην κανονικότητα από τη Δευτέρα 26/10/2020.