Επείγουσα ανακοίνωση Απεργία 10/06/2021

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω συμμετοχής των εκπαιδευτικών στην Απεργία που προκήρυξε η Α.Δ.Ε.Δ.Υ. την Πέμπτη 10  Ιουνίου 2021 οι μαθητές των τμημάτων θα σχολάσουν  όπως φαίνεται παρακάτω.

Η εκπαιδευτικός του Α1 τμήματος  απεργεί. Οι μαθητές του τμήματος  αυτού δε θα έρθουν σχολείο κατά τις ώρες της εκπαιδευτικού.

Τα υπόλοιπα   τμήματα θα προσέλθουν και θα σχολάσουν ως ακολούθως:

Προσέλευση

Όλοι οι μαθητές των τμημάτων   προσέρχονται στο σχολείο στις 8:00 έως 8:20

Αποχώρηση

Ε1 (κα Αγγελική) οι μαθητές που κάνουν Γερμανικά στις 12:20.

Ε2 (κα Βούλα) οι μαθητές που κάνουν Γερμανικά στις 12:20.

Προσοχή!

Οι μαθητές της Ε΄τάξης  που είναι εγγεγραμμένοι το ολοήμερο θα παραμείνουν στο σχολείο και  δε θα σχολάσουν με τους υπόλοιπους μαθητές.Το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

Παρακαλούμε για την έγκαιρη παραλαβή τους.