Κατεπείγουσα ειδοποίηση για επικαιροποίηση στοιχείων μαθητών/τριων του σχολείου μας

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 17 Μαρτίου 2020

neo logo1Αγαπητοί γονείς,

Όπως μας ενημέρωσε το Υπουργείο Παιδείας, πρέπει να επικαιροποιηθούν όλα τα στοιχεία των γονέων που είναι καταγεγραμμένα στο πληροφοριακό σύστημα myschool όπως για παράδειγμα το κινητό σας τηλέφωνο και πρωτίστως  το email σας.

Τα στοιχεία αυτά είναι απαραίτητα, ώστε όταν λειτουργήσει η πλατφόρμα για τα on line μαθήματα, να μπορούν να συμμετέχουν σε αυτά όλοι οι μαθητές.

Αν έχετε περισσότερους από έναν μαθητή/τρια  στο σχολείο η φόρμα θα συμπληρωθεί για κάθε παιδί ξεχωριστά. Η φόρμα αυτή αφορά μόνο στους μαθητές των Α,Β,Γ,Δ τάξεων.

Αν έχετε μαθητή/τρια που φοιτά στις Α,Β,Γ,Δ τάξεις, συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ο Διευθυντής του Σχολείου