Λειτουργία Σχολείου-Ενημέρωση Γονέων για Βαθμολογία Α΄Τριμήνου-Χριστουγεννιάτικη γιορτή

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2018

logo σχολείου 1    Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό  λόγω της συμμετοχής των εκπαιδευτικών στην Τακτική Εκλογοαπολογιστική συνέλευση του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Αριστοτέλης.

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι η επόμενη εβδομάδα είναι εβδομάδα ενημερωτικών συναντήσεων με τους γονείς.

Η βαθμολογία του Α΄τριμήνου θα δοθεί την Τετάρτη  19 Δεκεμβρίου 2018.

Η Χριστουγεννιάτικη γιορτή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου 2018  κατά τις πρωϊνές ώρες.

Νέα Φιλαδέλφεια 30/11/2018

Από τη διεύθυνση του σχολείου