Δωρεές στο σχολείο

Δημιουργηθηκε στις Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018

λογοτυπο  Ο σύλλογος διδασκόντων σε συνεδρίασή του Την Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου με ιδιαίτερη χαρά έκανε δεκτές τις παρακάτω δωρεές-παροχές υπηρεσιών:

Μία παλέτα φωτοτυπικό χαρτί από τον κ. Μουζάκη Αλέξανδρο

Έναν βιντεοπροβολέα τελευταίας τεχνολογίας αξίας από τον κ. Οικονόμου Γεώργιο

Την παροχή   συνεργείου τοποθέτησης του εξοπλισμού πέντε βιντεοπροβολέων στην οροφή των αιθουσών διδασκαλίας από τον κ. Πετρίδη Μιχαήλ

Σημειωτέο πως η αξία των παραπάνω προσφορών ξεπερνά το 2.500 ευρώ

Για το λόγο αυτό αγαπητοί δωρητές σας εκφράζουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για τις σημαντικές δωρεές σας.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα υγεία και ευημερία σε εσάς και την οικογένειά σας.

Αυτές οι πράξεις συμπαράστασης και αλληλοβοήθειας θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!!

Με εκτίμηση εκ μέρους του διδακτικού προσωπικού

Μακρής Ιωάννης

Διευθυντής 8ου ΔΣ