2η Ανακοίνωση για το Ολοήμερο

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 25 Σεπτεμβρίου 2018

λογοτυπο   Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας για να σας ενημερώσουμε  ότι από την Τρίτη 25/9/2018   ξεκινάμε το Ολοήμερο Πρόγραμμα και την Πρωινή Ζώνη για τα παιδιά  της Β΄ τάξης μέχρι τις 03:00μμ.

Παρακαλώ όπως φροντίσετε για το φαγητό του παιδιού σας κατά προτίμηση με κρύο πιάτο μιας και δεν υπάρχει η δυνατότητα ζεστάματος του φαγητού. Αν υπάρχουν αδέλφια σε μεγαλύτερες τάξεις θα συμμετέχουν κι αυτοί στο πρόγραμμα.

Στην ιστοσελίδα μας στην κατηγορία “Tο σχολείο μας” θα βρείτε πολλές πληροφορίες για τα μαθήματα και το ωράριο

Νέα ενημέρωση για τη λειτουργία του Ολοήμερου θα δοθεί την επόμενη εβδομάδα.

Νέα Φιλαδέλφεια 24/09/2018

Καλή αρχή