ΕΠΕΙΓΟΝ Επικαιροποίηση Δηλώσεων μαθητών στο νέο Ολοήμερο Πρόγραμμα

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 01 Σεπτεμβρίου 2022

νεο ολοημεροΑγαπητοί γονείς σύμφωνα με το νέο νομοσχέδιο του Υπουργείου Παιδείας από το σχολικό έτος 2022-2023 τίθεται σε εφαρμογή νέο, αναβαθμισμένο πρόγραμμα ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου  σύμφωνα με τις αρχές και υπό τις προϋποθέσεις που ορίζονται περιληπτικά στις επόμενες παραγράφους τις οποίες μπορείτε να διαβάσετε πατώντας εδώ!

Επειδή το νομοσχέδιο ψηφίστηκε το καλοκαίρι θα πρέπει  όσοι από τους γονείς ενδιαφέρεστε ανεξάρτητα απο το αν είχατε υποβάλλει αίτηση για το Ολοήμερο τον Ιούνιο ή όχι να συμπληρώσετε το γρηγορότερο δυνατό την παρακάνω φόρμα απαντώντας  σε ό,τι σας ζητείτε.

Παρακαλώ για την έγκαιρη δήλωσή σας που είναι δυνατή 24ώρες το 24ωρο μέχρι και την Τρίτη 6/9/22 στις 2μμ