Αναστολή λειτουργίας του ΣΤ2

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 08 Φεβρουαρίου 2021

covid-oeb-new2Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε για την αναστολή λειτουργίας του ΣΤ2 τμήματος  του  8ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Φιλαδέλφειας (κωδ. Σχολείου 9051360) από σήμερα Δευτέρα 08-02-2021 έως και Τετάρτη 17-02-2021 σύμφωνα με τις οδηγίες του ΕΟΔΥ. Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές του τμήματος θα πρέπει το χρονικό αυτό διάστημα να είναι σε κατ΄οικον περιορισμό με αποχή από κάθε δραστηριότητα καθαρά για προληπτικούς λόγους. Στο τμήμα  έχει ήδη προγραμματιστεί απολύμανση από συνεργείο του Δήμου. Το τμήμα αυτό θα κάνει τηλεκπαίδευση από τη Δευτέρα 8/2/2021 και το πρόγραμμα με τις ώρες, που θα είναι πρωινές,  σας έρθει  ήδη στο email σας. Όσοι θέλουν βεβαιώσεις παρακαλώ να στείλουν το αίτημά τους στο email του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Για οποιαδήποτε διευκρίνηση  παρακαλώ να απευθύνεστε στο σχολείο.