Δημοτικές,Περιφερειακές και Ευρωεκλογές 2019

Δημιουργηθηκε στις Σάββατο, 18 Μαΐου 2019

Αγαπητοί γονείς,

logo prasinoΣας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 22 Μαΐου 2019 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω της συμμετοχής των εκπαιδευτικών στις αρχαιρεσίες για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων.

Επιπλέον λόγω των Δημοτικών , Περιφερειακών και Ευρωεκλογών το σχολείο δε θα λειτουργήσει την Παρασκευή 24 Μαΐου και τη Δευτέρα 27 Μαΐου 2019.

Εάν χρειαστεί και δεύτερος γύρος για τις Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές το σχολείο το σχολείο θα παραμείνει κλειστό την Παρασκευή 31 Μαΐου και τη Δευτέρα 3 Ιουνίου 2019.

Νέα Φιλαδέλφεια 16/05/2019                                                                      Από τη διεύθυνση του σχολείου